Home / Genel / Office 2013 (60 Günlük) Full Sürümü Bedava indirin

Office 2013 (60 Günlük) Full Sürümü Bedava indirin

Her bilgisayarda olması gereken programlar arasında en başlarda bulunan Office programı 2013 versiyonu yakın zamanda tanıtıldı. Ve microsoft kullanıcılara öyle bir güzellik yaptıki , normalde 1 ay ya da 15 gün deneme imkanı sunan programların aksine , Office 2013 tam 2 ay tam sürüm kullanma imkanı vermekte, şimdi ararsanız tam 5 kilo bal reklamı gibi oldu :).
Tam 60 gün boyunca kullanılabilen deneme sürümünü, Office Professional Plus 2013. Peki indireceğiniz paket içerisine neler dahil , en dolu paketi.

Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Access, Publisher ve Lync

, pakette kullanıcıların hizmetinde. Crackli versiyonları çıkacaktır. Fakat crackli sunumları hiçbir bilgisayar için tavsiye etmiyoruz. Yasal olmayan yollardan kullandığınız programlar muhtemelen bilgisayarınıza crack sayesinde trojan ya da benzeri zararlı yazımlar bulaştıracaktır. Office 2013 programını indirebilmeniz için Microsoft hesabı sahibi olmalısınız. aşağıdaki bağlantıdan Microsoft hesabını gerçek kullanılır durumdaki mail hesabınızla aldıktan sonra 32 veya 64 bit sürümlerinden birini bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Yeni Office 2013 indir: technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/jj192782.aspxDil seçenekleri :These languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, English, French, German, Hebrew, Italian, Japanese, Korean, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish

Not: Türkçe dil seçeneği henüz bulunmamakta

About NarSuyu

NarSuyu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top